plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

Konkurs w Ostrawie

ostrawa 2017miniDnia 5 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie w Ostrawie  „Co wiesz o Unii Europejskiej”. Był to konkurs  jubileuszowy, ponieważ odbył się już po raz dziesiąty. Uczniowie Dominika Bartoszek, Dorian Kwiek, Marcin Czajkowski ,Artur Tomala  udali się tam pod opieką mgr B. Zając i mgr B. Jankowskiej. Nasi uczniowie byli znakomicie przygotowani i oczywiście zajęli  I miejsce.

Nowy rok szkolny 2017/2018

do szkoly czas   4 września 2017 roku odbyło się w naszej szkole uroczste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Wszyscy mamy nadzieję, że ten rok  będzie super. Życzymy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pacownikom szkoły, bezpiecznego i radosnego roku szkolnego.

"Z Angielskim Dookoła Świata"

muzeum.min     W bieżącym roku szkolnym zorganizowaliśmy konkurs plastyczny pod hasłem Z Angielskim Dookoła Świata. Konkurs miał charakter międzyszkolny.

Czytaj więcej...

Dzień języków obcych

spot.min   W środę 14.06.17 r. gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy z krajów takich jak Gruzja, Turcja i Hiszpania.

 

 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Krakowa

krak.min   14 czerwca 2017 roku część uczniów naszej szkoły wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Jest to piękne stare miasto położone nad Wisłą.

Czytaj więcej...

18 edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o UE

unia.min   Dnia 5 czerwca 2017 roku  odbył się kolejny, już XIV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy O Unii Europejskiej. Zgłosiły sie szkoły z Katowic, Sosnowca, Chorzowa. Czteroosobowe zespoły zmagały sie w konkurencjach zwiazanych z tegorocznym tematem konkursu " Smaki Europy - smacznie i zdrowo".

 

Czytaj więcej...

20 lat minęło ....

 rower.min

  7 czerwca 2017 roku, odbyła się XX  edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym. Rocznica ta, skłoniła mnie do kilku refleksji.

 

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w klasie I gimnazjum

dd.min   W całym województwie śląskim nie brakowało imprez związanych z Międzynarodowym Dniem Dziecka. Klasa I gimnazjum uczestniczyła w zorganizowanym święcie na katowickim Rynku.

 

 

Czytaj więcej...

Komunia Święta w klasie III

kom.min  Dnia 27.05.2017 r. o godz. 11.00 sześcioro uczniów z naszej szkoły po raz pierwszy w pełni uczestniczyło we Mszy św. poprzez przyjęcie I Komunii św. Uroczystość odbyła się w kaplicy przy parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach. Dzięki serdeczności i zaangażowaniu Sióstr Boromeuszek z Szopienic  Msza św. była bardzo uroczysta, a uczniowie na długo zapamiętają ten szczególny dla Nich dzień.

 

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Aktualności