plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

I miejsce Patrycji i Pawła

W konkursie wzięło udział 16 reprezentacji szkół specjalnych z całego regionu. Uczestników konkursu powitał wicedyrektor Pałacu Młodzieży dr Eugeniusz Skorwider. Po raz kolejny uczniowie mieli możliwość spotkania się, wykazania swoją wiedzą z zakresu ekologii i przyrody. Każdy z Zespołów Szkół przygotował również plakat o tematyce ekologicznej. W Jury konkursu zasiedli: mgr inż. B. Ścibisz z Pracowni Profilaktyki i Informacji Społecznej Pałacu Młodzieży, mgr Maria Gołda-  biolog oraz przedstawiciel Nadleśnictwa Katowice- inż. Cezary Wolny. W kategorii szkół podstawowych zajęliśmy I miejsce  (Paweł Bubel, Patrycja Uhl ),a   w kategorii gimnazjów  - V miejsce (Kinga Bubel, Karina Kaganiec) . Przyrodnicze spotkanie odbyło się w Sali koncertowej Pałacu Młodzieży im. Aleksandra Kamińskiego.

Jesteś tutaj: Home Aktualności I miejsce Patrycji i Pawła